LIVE
უსმინე პირდაპირ ეთერს

ნუცა ბუზალაძემ თანამშრომლობა Sonymusic-თან დაიწყო

858
nuca-buzaladze-russiansl

ნუცა ბუზალაძემ რუსულ შოუში ასივე ჟიურის წევრი ააყენა ფინალში, თუმცა, გამარჯვება ლატვიელ კონკურსანტს ხვდა წილად. ნუცამ, სერგეი ლაზარევის უშუალო ჩართულობით, რომელიც ძალიან არის მოხიბლული ქართველის ვოკალური შესაძლებლობებით, მას “სონის” რუსულ წარმომადგენლობასთან კონტრაქტი გააფორმებინა.

როგორც ნუცა წერს, “სონიმ” უკვე გამოუშვა მისი პირველი რუსულენოვანი სინგლი. ამონარიდი სიმღერიდან მას უკვე უდევს “ინსტაგრამის” გვერდზე.

 

View this post on Instagram

 

Первое творческое сотрудничество с SONY – чрезвычайно важное событие в моей карьере, возможность такого сотрудничества мне до сегодняшнего дня трудно было представить.. Особую благодарность за предоставленную возможность хочу выразить Сергею Лазареву за все, что он для меня сделал: за это время он стал почти родным для меня человеком @lazarevsergey ❤️❤️❤️??????Большое спасибо всем представителям уважаемого жюри – творческой сотни. Большое спасибо @romakenga ????за то, что сочинил для меня великолепную песню, которую я всегда буду исполнять с огромным удовольствием??. Я всех Вас очень люблю и надеюсь, что мою песню вы также примите с удовольствием и любовью!❤️ ссылка в профиле!! #newsingle #sonymusic #sonyrussia #dreamsdocometrue✨ @sonymusicrussia ?❤️ ? : @kikalastudio ? Design by: @andrmuur???❤️

A post shared by Nutsa Buzaladze? (@nutsabuza) on

გაზიარება
გაზიარება

კომენტარები