„ძალიან დიდ მხარდაჭერას ვგრძნობდი ემიგრაციაში წასული ქალებისგან, ასე მგონია ამ მხარდაჭერას ვერც ვერასოდეს დავუბრუნებ…“
„ეს არ იყო მხოლოდ სამსახური, სახლიც იყო…“
მომღერალი ნინო ჩხეიძე გადაცემა „სხვა რაკურსის“ სტუმარია, რომლის ეთერშიც შემოქმედების შესახებ საუბრობს.
საკეისრო კვეთის ნაწიბურები და ლიმფური სისტემა – რა ხდება სინამდვილეში კანქვეშ.
„თუ ჩვენი დროის გმირებზე მკითხავენ, ვისაც შევხვედრივარ მათ შორის, ამ გოგოს დავასახელებდი…“ – რა მოხდა ქუთაისი-ვენეციის რეისზე
დღე პოზიტიურად აისახება ვერძისა და ტყუპების ნიშნებზე. შედარებით რთულია…
ნინი ბადურაშვილი „მადისაღმძვრელი პოდკასტის“ სტუმარია.
„ნიკო კვარაცხელიას მკვლელობის საქმეზე ხვალ, რუსთავის ციხეში, ადვოკატის თანდასწრებით, გამოიკითხება წყნეთის პოლიციის ყოფილი უფროსი, დიმიტრი ქვაჭრელიშვილი“ – თორნიკე მიგინეიშვილი
ბლოგერი გივიკო დიდია სოციალურ ქსელში დედებზე ემოციურ პოსტს აქვეყნებს.
თამო ვაშალომიძე სოციალურ ქსელში ქალების ძალასა და შესაძლებლობებზე საუბრობს
მისი თქმით, ამ ეტაპისთვის შეუძლებელია საუბარი საბოლოო გამოსავალზე, თუმცა დარწმუნებულია, რომ ერთობლივი ძალისხმევით შეძლებენ სექტორის კონკურენტუნარიანობის გაზრდას, რაც ბიზნეს ეფექტურობაში აისახება.
მოკლული ნიკო კვარაცხელიას დედა, იზა ომაძე სოციალურ ქსელში ემოციურ პოსტს აქვეყნებს და შვილის მიზნებს იხსენებს.
„ნუკი კოსმეტიკსის“ დამფუძნებელი ნუკი კოშკელიშვილი ამჟამად აშშ-ში იმყოფება. როგორც ირკვევა, ის ოჯახთან ერთად ფლორიდაში, პალმ ბიჩზე ისვენებდა.
პირველ შეხვედრას ლევან ფავლენიშვილი გამართავს.
თამუნა მუსერიძე სოციალურ ქსელში ავრცელებს ამაღელვებელ ისტორიას, ამბავს კაცზე, სახელად თაზოზე, რომელიც 40 წლის განმავლობაში ეძებდა თავის ბიოლოგიურ ოჯახს, თუმცა სიმართლე მისთვის მხოლოდ გარდაცვალებიდან 40 დღის შემდეგ გაცხადდა.
აღნიშნული გადაწყვეტილება რადიოებს მისცემს შესაძლებლობას ბაზარზე შესვლა და ოპერირება უფრო მარტივად, ნაკლები დანახარჯებით შეძლონ.
ბიზნესის სამყაროში ხშირად ყველაზე უცნაური იდეები აღმოჩნდებიან ხოლმე ყველაზე მოგებიანი.
ანგარიშის მიხედვით დამუშავდა 103 ინფორმაცია…
ცნობილმა ექიმმა ხელი რჩეულს პარიზში სთხოვა და ულამაზესი ბეჭედი უსახსოვრა.
ენდრიუმ, რომელსაც ხუთშაბათს 66 წელი შეუსრულდა, არაერთხელ უარყო მის წინააღმდეგ წაყენებული ყველა ბრალდება…
„მენტალური დღის სტაციონარში ვიწექი და ერთ მშვენიერ დღეს გიორგიმ აღარ მომაკითხა.“
„ძლიერი საქართველო – ლელო“ მზად არის კოორდინაციისა და თანამშრომლობისთვის კონკრეტულ, საერთო ეროვნულ ინტერესებთან დაკავშირებულ საკითხებზე და ქმედით სამოქმედო ფორმატებში“
ბოლო წლების განმავლობაში ეს უპრეცედენტო ოდენობის დაფინანსებაა.
გორდულაძის თქმით, მას შემდეგ რაც ბაჩიაშვილი დარწმუნდა, რომ პასუხისმგებლობისგან გაქცევა წარმოუდგენელი იყო, გამოძიებასთან სრულად ითანამშრომლა
აშშ-ში მცხოვრები ქართველი მომღერალი მალიბუ ტუღუში ახალ სიმღერას აანონსებს, რომელიც ქართულენოვანია და სხვადასხვა პლატფორმაზე უახლოეს მომავალში გამოჩნდება.
ღონისძიებას სასტუმრო „შერატონ გრანდ თბილისი მეტეხი პალასი“ უმასპინძლებს.
რეგისტრაცია 2 მარტამდე გაგრძელდება.
„როდესაც არის სრულყოფილი სიყვარული, იქ არის პატივისცემა, პასუხისმგებლობა…“
დაჯილდოების ცერემონია საქართველოს თავდაცვის ძალების გენერალურ შტაბში გაიმართა.