„ველოდები ჩემი ყურით მოვისმინო, რომ ნიკოს მკვლელებს მისჯილი აქვთ სამუდამო პატიმრობა“ – იზა ომაძის პირველი კომენტარი პროკურატურის განცხადების შემდეგ
არჩილ ჩიხლაძისა და მაყვალა ბოტკოველის დუეტი, რომელსაც საბჭოთა და ქართულ ესტრადაზე „ჩიხლაძეების“ დუეტად მოიხსენიებდნენ საკმაოდ დიდი პოპულარობით სარგებლობდა.
საქართველოს ეროვნული ნაკრების ფეხბურთელის, ხვიჩა კვარაცხელიას შვილი, დამიანე ბურთს შესანიშნავად ფლობს.
მარიამ მამულაშვილმა დაბადების დღე მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში აღნიშნა.
ორსული ლიზა ჩიჩუა და ირაკლი მაქაცარია შესანიშნავად გამოიყურებიან.
სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურში განმარტავენ, რომ ყოფილი ვიცე-პრემიერი ლევან დავითაშვილი ანტიკორუფციულ სააგენტოში იყო გამოკითხვაზე კონკრეტულ სისხლის სამართლის საქმეზე და არა შეხვედრაზე.
საქართველოს ყოფილი ვიცე-პრემიერი, ლევან დავითაშვილი და ნავთობისა და გაზის კორპორაციის ყოფილი გენერალური დირექტორი, გიორგი ჩიქოვანი სუს-ში გამოკითხვაზე რამდენიმე საათის განმავლობაში იმყოფებოდნენ.
გამოქვეყნებულმა კადრებმა დიდი გამოხმაურება გამოიწვია — ფოტოებს უამრავი მოწონება და კომენტარი ახლავს.
ასტროლოგი რამაზე გიგაური მოსახლეობას აღმოსავლური კალენდრით ახალ, ცხენის წელს ულოცავს.
ჯენზი არის თაობა, რომელიც ციფრულ სამყაროსთან ერთად დაიბადა.
ევროკავშირში დეკემბერში ავტომობილების საერთო გაყიდვები 5.8%-ით გაიზარდა და თითქმის ერთ მილიონ ერთეულს მიაღწია
ამის შესახებ ტერორისტული აქტის ჩადენის მცდელობის ბრალდებით დაკავებული, პარტია „მოქალაქეების“ ლიდერის, ალეკო ელისაშვილის ადვოკატმა, არჩილ ჩოფიკაშვილმა პრესკონფერენციაზე განაცხადა.
პირველი ეპიზოდი 17 თებერვალს განთავსდება.
ტრენინგებზე რეგისტრაცია გრძელდება 20 თებერვლამდე.
მანვე აღნიშნა, რომ რეფორმის განხორციელების შემდეგ მივიღებთ თანამედროვე გამოწვევების შესაბამის, გამართულ სისტემას, რომელიც მოსწავლისა და მასწავლებლის, სტუდენტისა და პროფესორის საჭიროებებზე იქნება მორგებული.
„მოტივაციას რაც შეეხება, ამ ვერსიის არ მჯერა: „კანონიერი ქურდის“…. კანონიერი ქურდი ამ ქვეყანაში, ვინც თავისი პირით აღიარა, ვიცი ირაკლი ღარიბაშვილი.“
ფორტუნა ავტორი
„იმედის“ ეთერში ცნობილი ასტროლოგი, მიხეილ ცაგარელი 17 თებერვლის მთავარი რიტუალის შესახებ საუბრობს.
ჩემი ორგანიზმი იმდენად მაქვს შესწავლილი, რომ გამოცდილი მაქვს, რა მუშაობს ჩემზე კარგად
შეხვედრას გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის მინისტრის მოადგილე ლაშა ავალიანი ხელმძღვანელობდა.
„რუსთავი 2“-ის ახალი მუსიკალური პროექტის „ასე მღერიან საქართველოში“ გასულ ეპიზოდში, მსმენელის წინაშე ზუკა ხუციშვილი საკუთარ ბენდთან ერთად წარდგა.
„ჩვენ ყველაფერი გავხადეთ ხელმისაწვდომი, რაც კი გვქონდა. ლომის წვლილი შეგვაქვს იმის დაფინანსებაში, რასაც უკრაინა იღებს“, – აღნიშნა ვადეფულმა.
წყვილის ნიშნობის შესახებ ინფორმაცია 14 თებერვალს, ვალენტინობის დღეს გახდა ცნობილი.